logo  
  meny  
  meny  
:: Om NU    
 
Kva skjer?

Heile kalenderen

 
kart
 
 
Logg inn - webMedlem

Brukarnamn:

Passord

Lokallag i NU

Lista er basert på opplysningar frå 2004.
Ta kontakt med fylkeslaga for å få kontaktinformasjon til lokalaga.

Finnmark Ungdomslag

   

34010 UL Komsa
34011 Pasvikringen
34012 Lakselv UL
34019 Sør-Varanger Leikarring

Troms Ungdomsfylking

01001 Sletta UIL
01003 BUL Tromsø
01004 Tromsdalen UL
01005 Nordreisa Leikarring
01006 UL Fram
01008 UL Trollvasstind
01012 Havørn UL og IL
01018 UL Framsteg
01021 UL Samhold
01022 UL Solhov
01024 UL Rett Leid
01025 BUL Harstad
01027 UL Fram
01031 Gisund Leikarring
01033 UL Lyngsværingen
01034 UL Ulabrand
01037 Mandalen UL og IL
01048 Tårstad Leikarring
01049 UIL Røyken
01052 UL Vaggas
01053 UL Skogsfjordvatn Grendelag

Nordland Ungdomsfylking Heimeside

02001 UL Framsyn
02003 BUL i Bodø
02006 BUL Svolvær
02010 UL Ørnen
02011 UL Lysbøen
02014 BUL i Narvik
02016 Sørfold Danselag
02017 Bø barneleikarring
02019 UL Freidig
02020 Hadsel Folkedanslag
02031 Bodø folkedanslag
02032 UL Håpet
02033 UL Nordfjorden Danselag

02034 Blåbyteateret

Hålogaland Ungdomslag

03004 BUL Mo i Rana
03005 UL Daggry
03006 Mosjøen UL
03007 Hellfjell UL
03008 Hattfjelldal UL
03010 UL Framsteg
03016 UL Nybrot
03017 UL Fram, Kviting
03025 UL Heim

03026 Toppen UL

03027 Plurdalen UL

Naumdøla Ungdomslag

04001 Namsos UL
04007 Jøa UL
04008 UL Framsteg
04009 UL Liv
04010 UL Framhug
04011 UL Framtidsvon
04013 Harran UL
04014 UL Yggdrasil
04019 UL Fønix
04021 Barnelaget i UL Gå på
04022 Laugen UL

Inntrøndelag Ungdomssamlag

05002 Lånke UL
05004 Elvran UL
05009 Skjelstadmark UL
05010 Ekne UL
05011 Neset UL
05013 UL Vårliv
05016 Levangerringen
05019 Vårglimt UL
05020 Aurdøla UL
05022 Skogn UL
05024 Leksdølen UL og Teaterlag
05026 Leirådal Spellag
05029 UL Øyna
05031 UL Heimkjær
05035 UL Ogna
05038 Bagabu UL
05040 Øvre Ogndal UL
05041 Sparbu UL
05049 Namdalseid UL
05050 UL Maiblomsten
05051 Kvam UL
05052 Snåsa UL
05053 Flora UL
05054 Sjøåsen UL
05055 UL Tord Foleson
05060 BUL Steinkjer
05062 Malm UL
05066 Følling UL
05067 Beitstad UL

05068 Austli UL

Orkladal Ungdomslag

08003 UL Framtidsvon
08006 Svorkbygda UL
08007 UL Nybrott
08009 Oppdal UL
08016 Nordskogen UL

Sør-Trøndelag Ungdomslag

   

09001 Hemne UL
09002 Røstkvervet UL
09003 Malvik Folkedanslag
09004 De Unges Håp
09005 BUL i Nidaros
09006 Rissa UL
09008 Ørland UL
09030 UL Heimhug
09031 Budal UL
09032 UL Framsteg
09034 Stadsbygd UL

09035 UL Forsøket

Nordmøre Ungdomslag

  Heimeside

10001 Lyngstad UL
10002 Batnfjord UL
10003 UL Nordlys
10006 Halsa UL
10007 Surnadal Leikarring
10008 Todalen UL
10015 Åsgård UL
10016 UL Ottar Birting
10017 Ålvundfjord UL
10018 UL Frihug
10019 Øksendal UL
10020 UL Prøven
10021 UL Våren
10022 UL Utheim
10027 Innsmøla UL
10032 Møst UL "Samhold"
10033 Straumsnes UL
10034 UL Breidablikk

Romsdal Ungdomssamlag

11001 Eira UL
11004 Vågstranda UL
11007 Vågane UL
11008 Tresfjord UL
11009 Vike UL
11011 UL Frihug
11012 UL Samhug
11015 Sekken UL
11016 Gossen Frilynde UL
11019 Sylte og Malme UL
11022 BUL Molde
11024 Eidsvåg UL
11025 Eidsøra UL
11027 Rauma Leikarring

Sunnmøre Frilynde Ungdomssamlag

  Heimeside

12001 UL Fram
12002 UL Ivar Aasen
12006 Sykkylven Frilynde UL
12007 UL Dalheim
12008 Hellesylt UL
12009 Solberg UL
12014 UL Uredd
12015 Vatne Frilynde UL
12017 Liabygda UL
12020 Velledalen UL
12022 Eidsdal UL
12023 Tafjord UL
12024 Bondalen Frilynde UL
12025 Vartdal Frilynde UL
12028 Ørsta UL
12030 Åmdal UL
12031 Fiskå Frilynde UL
12033 Bjørkedal Frilynde UL
12034 Mork UL
12035 Hjartåbygda UL og IL
12036 Volda Frilynde UL
12037 Vikebygd Frilynde UL
12039 UL Slogen
12040 Skjåstaddalen Frilynde UL
12041 UL Bard
12042 Hovdebygda UL
12043 UL Fram
12046 Austefjorden Frilynde UL
12048 Sandsøy Frilynde UL
12051 Viking UL
12053 UL Fjell-Ljom
12061 UL Dag
12063 Valderøy UL
12064 Skodje Frilynde UL
12065 UL Framsteg
12066 Geiranger UL
12067 UL Samhald

Sogn og Fjordane Ungdomslag

  Heimeside

15003 Underdal UL
15004 Nesse UL
15006 Solund UL
15013 Bøfjord UL
15014 Kyrkjebø UL
15015 Vadheim UL
15019 Fresvik UL
15020 Vik UL
15021 Gaupne UL
15024 Lærdal UL
15027 Fjærland UL
15029 Balestrand UL
15030 Luster UL
15035 Lavikdal UL
15040 Høyanger UL
15050 Stadlandet UL
15051 Rand UL
15052 Hornindal UL
15053 Maurstad UL
15055 Hyen UL
15056 Indre Hornindal UL
15057 Nordbygda UL
15058 Haugen UL
15060 Fjelli UL
15064 Leikarringen i Gloppen
15066 Olden UL
15068 Stryn UL
15069 Oppstryn UL
15100 Straumsnes UL
15101 Bygststad UL
15103 Skei UL
15104 Førde UL
15105 Dale UL
15106 Flekke UL
15107 Eikås UL
15108 Gjesdal UL
15011 UL Heimhug
15115 Framhug UL
15116 BUL Florø
15118 Eikefjord UL
15119 Vårbod UL
15120 Holmedal UL
15122 Bjordal UL
15123 Naustdal UL
15125 UL Havdur
15128 Ålhus UL
15130 Leikanger UL
15131UL Framover
15132 Håheim UL
15133 Anga UL

Hordaland Ungdomslag

  Heimeside

16001 Åsane UL
16002 Fyllingsdalen UL
16005 Knarvik Gamaldanslag
16006 Bergen Ungdomslag Ervingen
16008 Liland UL
16010 UL Fram
16011 Valestrand UL
16012 UL Fylking
16015 Os Folkedanslag
16019 Hjellvik UL
16020 Strilaringen
16024 UL Nybrot
16026 Seim UL
16027 Austrheim UL
16028 UL Framsteg
16031 Sotra Folkedanslag
16033 Lindås UL
16034 Kløvheim UL
16035 Bømlo Folkedanslag
16036 UL Framstig
16038 Førde UL
16040 Åkra UL
16042 Uskedalen UL
16044 Stord UL
16047 UL Strilen
16049 Mjøsdalen UL
16050 Bysheim UL
16051 Solbjørg UL
16052 Mjeldalen UL
16053 UL Heimdal
16055 UL Framhald
16058 Omvikdalen UL
16061 Nordbygda UL
16064 Tysnes UL
16066 Hauge UL
16067 Hordabø UL
16068 UL og IL Stølen
16071 UL Hatlestrendingen
16072 UL Fram, Etne
16073 Eikelandsfjorden UL
16074 Urd UL
16075 UL Samhald
16077 Bordalen UL
16079 Fana UL
16081 Voss UL
16086 UL Heimhug
16090 Solheim UL
16095 Bolstadøyri UL
16152 Jondal UL
16154 UL Samhald
16157 Strandebarm UL
16158 Innstranda UL
16159 Mundheim UL
16161 Bjørgum UL
16162 Vikebygd UL
16163 Ullensvang UL
16164 Skare UL
16165 Odda UL
16166 Granvin UL
16167 Ulvik UL
16168 Kysnesstrand UL
16171 Askøy UL
16172 Lysefjorden UL

Rogaland Ungdomslag

  Heimeside

18001 BUL Stavanger
18003 Midtbygdens UL
18004 Vikedal UL
18006 Haugesund ML og UL
18007 Kvinnesland frilynde UL
18008 UL Skjoldafjord
18010 Lyefjell UL
18011 Sandeid UL
18012 Tunheim UL
18013 Rossabø Folkedanslag
18016 Nærbø UL
18020 Klepp Leikarring
18021 Rennesøy Folkedanslag
18024 UL Heim
18060 Ølen UL
18061 Krosshaug UL

18062 Suldal UL

Vest-Agder Ungdomslag

  Heimeside

19001 Vennesla Frilynde UL
19002 Iveland UL
19003 Halse UL
19004 Søgne UL
19005 BUL Kristiansand
19006 Øvrebø UL
19007 Greipstad UL
19008 Lista UL
19009 Marnadal UL
19011 Eiken UL
19012 UL Lyngdølen
19013 Bjelland UL
19014 Holum UL
19015 Grindheim UL
19016 Audna UL
19017 Lindesnes UL
19018 Flekkefjord UL og ML
19019 Bygland UL
19020 Kvås UL
19021 Kvina UL
19022 UL Fram
19024 UL Kvindølen
19028 Hægland UL
19029 Framsteg UL

Aust-Agder Ungdomslag

  Heimeside

20001 Leikarringen i Lillesand
20002 Herefoss UL
20003 Birkenes UL
20004 Austegdelaget
20006 Vegard UL
20007 Fiane UL
20008 UL Idun
20009 Åmli UL
20014 UL Frihug
20015 Brekka UL
20016 Vigmarken UL
20017 Froland UL
20018 Rise og Løddesøl UL
20019 Nidelv UL
20021 Myra UL og IL
20022 Levang og Gjernes UL
20023 Valle Danse- og Leikarring

Telemark Ungdomslag

21001 Nes Frilynde UL
21008 UL Aasmund O. Vinje
21011 Norskdomslaget i Porsgrunn
21013 Kvitseid UL
21015 Barneleikarringen Tusseleiken
21017 Øvre Bø UL
21018 Bø UL
21024 Gjerpen Frilynde UL
21025 Sannidal UL
21040 Bamble Leikarring
21043 UL Dølelaget
21045 Vårsol UL
21046 Seljord/Kviteseid Leikarring

Laga i Numedal

22001 Uvdal UL
22002 Noringen UL
22004 Rollag og Veggli UL
22007 BUL i Kongsberg

Hallingdal Ungdomslag

23003 Samhald Teaterlag
23004 UL Hugnad
23006 Leveld UL
23007 UL Framtidi
23010 Samhald UL
23011 Gol UL
23012 Nes UL
23013 Dagali UL
23017 Bromma UL
23018 Hol UL

Valdres Ungdomslag

24002 Solabu UL
23003 Nordskogingen UL
24004 Heggeljom UL
24006 Høre UL
24010 Melleheim UL
24013 Fridom UL
24014 Hedalen UL
24017 UL Fram

Gudbrandsdal Ungdomslag Heimeside

25004 UL Ottar Birting
25005 Lismarka UL
25009 Jotunheimen UL
25010 Vågå UL
25020 UL Fram
25022 Lia UL
25023 Vårdalen UL
25028 Verdandi UL
25029 UL Bergtorskvål
25034 Øyer UL
25037 Heidal UL
25038 Sel UL

Fylkeslaget Oppland

26004 Framsteg UL
26005 Nordsinni UL
26008 Gjøvik Folkedanslag
26010 Fagerlund UL

 

Østerdal Ungdomslag

27001 UL Fjell
27002 Røros Folkedanslag
27006 Dalsbygda UL
27008 UL Nybrott
28013 Kvikne UL
27014 UL Flendølen

Fylkeslaget Varden

  Heimeside

29003 Vestsiden UL
29004 Våler Folkedanslag
29005 Magnor UL
29008 UL Norlys
29022 Folkedanslaget Sølja
29024 Vestadringen
29025 Banreleikarringen Lurvelegg
29026 UL Skogbygdingen

Eidsiva Fylkeslag

30002 BUL i Sarpsborg
30003 Varna Folkedanslag
30005 Leikarringen i Moss

Laga på Ringerike

31002 Nakkerud UL
31007 Høgdaringen
31008 Åssiden Leikarring
31009 Ringerike Folkedanslag

Bygdelagssamskipnaden

  Heimeside

32001 Håløyglaget
32003 Telelaget i Oslo
32005 Leikarringen Symra
32007 Bygdelagskoret
32008 Rundsnuen Danselag
32011 Numedalslaget
32012 Hardinglaget
32013 Oslo Songdanslag
32014 Sogn og Fjordanelaget
32015 Valdreslaget i Oslo
32017 Sørlandslaget
32020 Hallinglaget
32021 Bondeungdomslaget i Oslo
32023 Hordalaget
32042 Asker Folkedanslag
32043 Barnelaget i BLS

Laga i Vestfold

33001 Sandarringen
33002 Haugtussa Leikarring
33004 Leikarringen i Haug BU
33005 Borre Leikarring
33006 Tunsberg Leikarring

 

tillitsvaldregistrering nafbanner studereibergen barnlekbanner RK-logo Instruktørkurs utdanning i folkedans Søk støtte
Ansvarleg redaktør:
Eli Ulvestad
 
Troms Finnmark Nordland Trøndelag M&oslashre og Romsdal Sogn og Fjordane Oppland Hedmark Hordaland Rogaland Buskerud Telemark Agder Vestfold Oslo/Akershus Østfold Heim Folkedans Teater Bunad Barn og unge Ungdomshus Kven veit Festivalar Om NU Opplæring/kurs Verktøykassa Butikk Medlemssørvis Støtteordningar Lenker Kontakt